SPELBORD, omkring 1800-talets mitt.

Fanerad skiva. Central pelare ovan fyrpassformad fot. Utvikbar skiva. Längd 88 cm, bredd 43 cm, höjd 75 cm.

Skiva med fanérlagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK