LEKSAKER, plåt, "Li'l Abner and his Dogpatch Band, Unique Art Manufact Co Inc, USA, 1940-tal.

Litograferad i flera olika färger. Daisy Mae på piano, Pappy Yokum som trumslagare, Mammy Yokum med taktpinne och Li'l Abner som steppar. Pianots längd 16,5 cm. Originalkartong.

Defekt gång. Bruksslitage. Kartong med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK