LAMPFOT, marmor, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Kannelerad pelare. Kvadratisk fot. Dekor av mässing. Höjd ca 50 cm.

Ej funktionstestad. Några repor. Fot med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK