BORDSLAMPOR, ett par, Atelje Lyktan, 1980-tal.

Svartglaserad keramik. Mått tot inkl skärm höjd 47, bredd 23, längd 43 cm.

Ej funktionstestade, smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK