462076

BREVPRESSAR, glas, 3 st, Baccarat samt Clichy. 1800-tal.

En större, Baccarat, samt två mindre Clichy. Samtliga med klarglas samt polykroma inneslutningar i form av blommor. Den större med slipad stjärna i botten. Diameter ca 4-5,5 cm.

Smärre slitage, repor och märken. Mindre tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
3 000 SEK