462243

BROSCH, 18 k guld, 1800-talets första hälft.

Med hårarbete. Dekor av bladverk. Krönt av rocaille och fågelhuvuden. Längd 30 mm.

Bruksslitage. Hårarbetet med mindre skada.

Lähtöhinta
2 000 SEK