VILSTOLAR, ett par, "The Rag Chair", Bernt för Schiang, Danmark.

Stomme av furu. Lösa plymåer klädda i läder. 1 st fotpall medföljer. Modellen formgiven 1968.

Bruksslitage. Fläckar, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK