462417

BROSCHER, 2 st, silver delvis KG Markströms, Uppsala, 1953. vikt 14 g.

Brosch stämplad MGAB för KG Markströms Guldsmeds AB, Uppsala. Höjd 4,5 cm. Brosch stämplad DÉPOSÉ, bredd ca 3,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK