Art Déco

Art Déco

SERVERINGSVAGN, Art deco, 1930/40-tal.

Björk. Förkromat underrede. Två lösa brickor. Längd 70, bredd 41 och höjd 62 cm.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK