VINGLAS, 6 st, Ikea, 1700-talskollektionen, daterade 1994-95. 1990-tal.

Nedåt avsmalnande på rund fot. Höjd ca 19 cm.

Smärre slitage, ytliga repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK