SKÅP, England, 1800-tal.

SKÅP, England, 1800-tal.

Mahogny, spröjsade glasdörrar, välvt krön, längd 97, djup 47, höjd 115 cm. Underrede med svängda ben och låda. Längd 92, djup 46, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Sprickor, fanerskador, senare glas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK