SAMEKNIV, Lars Levi Sunna, signerad.

Skaft av trä och ben, knivblad av stäl. Slida av läder och dekorerat ben. Bär märkning"Norrbottens läns hemslöjd". Total längd 31,5 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK