Bl.a celluloiddocka, Japan. Höjd 22,5 cm. Litograferad hink, Tyskland. Höjd 15 cm. Diameter 14,5 cm. Trumma, höjd 12, diameter 13 cm.
Bruksslitage, skador. Ej fullständigt genomgånget.