SKÅLAR, 4 st, keramik, Sawankhalok. Thailand.

Diameter 15-28,5. Höjd 7-11.

Slitage, Sjöfynd. Glasyrdefekt. Tillverkningsdefekt. Nagg. Lagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK