MATTA, orientalisk, 205 x 139 cm.

Ljus central medaljong mot ljusblå botten. Heltäckande stiliserat mönster av blommor och bladverk. Mönstrad huvudbård med stiliserat mönster.

Slitage. Mindre fransskador. Delvis invikt kant.

Lähtöhinta
4 000 SEK