Art Déco

Art Déco

BARSKÅP, art deco, 1930-tal.

Överskåp med dörrpar samt lucka. Invändigt med glashållare, lådor samt spegelinredning. Kopplad benställning. Bredd 145, djup 45, höjd 140 cm. Nyckel finns.

Smärre repor och slitage. Enstaka stötskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK