PARTI BESTICK ENGELSK SNÄCK, 8 delar, silver, bla Gustaf Möllenborg, mest 1840-50-tal. Tot ca 698 gram.

3+3 matgafflar, en matgaffel "Snäckmodell" medföljer. Två matskedar. Längd 19,5-21,5 cm.

Slitage, en sked med graverade initialer och en med stämplade initialer, den medföljande gaffeln med sneda tenar.

Lähtöhinta
2 000 SEK