BRICKBORD, troligen Firma Svenskt tenn.

Vitlackerad. Rottingunderrede med avtagbar plåtbricka. Längd 66, bredd 52 och höjd 56 cm.

Smärre repor och bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK