RAGUSKEDAR, 3 st, silver, Chester resp London 1800-talets första hälft. Tot ca 400 gram.

Två modeller. Längd 30,5-31 cm.

Slitage, en med graverad initial och en med graverat crestmärke.

Lähtöhinta
2 500 SEK