MATSERVIS, 63 delar, stengods, bl a "Domino Combo" Arabia.

13 svarta mattallrikar, 12 svarta djupa tallrikar, 13 svarta skålar, 12 blå förrättstallrikar, 13 blå assietter. Diameter 13-26 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK