FÅTÖLJ, troligen Italien, Louis XVI-stil, 1800-tal.

Bronserad. Dekor av bland annat akantusblad. Nedåt avsmalnande ben. Klädd sits.

Dekor och pastellagebortfall. Sprickor samt skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK