STRANDSTOL/STRANDKORG, 1900-talets mitt.

Lövträ och rotting. Beslag av mässing. Justerbart ryggstöd. Utfällbara fotstöd. Bredd 115. Djup 93. Höjd 178 cm.

Repor och märken. Slitage. Klädsel med slitage. Rotting med skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK