Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:

VÄGGSKÅP, 1900-talets första hälft.

Bonat trä. Med glasad dörr, bakomliggande hyllplan. Profilerat listkrön. Längd ca 72, djup ca 27, höjd ca 90 cm.

Slitage, repor och märken/nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK