BORD, Florence Knoll, Knoll International.

Jakaranda med mörkbetsad kantdekor. På förkromade ben. Längd 245, bredd 107 och höjd 74 cm.

Smärre slitage. Smärre repor och rispor på skivan.

Lähtöhinta
10 000 SEK