KOFFERT, 1900-talets första hälft.

Målad plåt. Bronserade beslag. Inredning med låda. Handtag av läder. Längd 101. Bredd 61. Höjd 65 cm.

Repor och märken. Senare målning. Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK