Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SPEGEL, gustaviansk, Carl Corssar, Stockholms Hallstämpel 179?.

Förgylld och bronserad. Dekor av medaljong samt bladverk. Monogram CC Carl Corssar, Spegelmakare i Stockholm, 1753-1827. 103 x 46 cm.

Sprickor. Några repor och märken. Senare glas.

Lähtöhinta
6 000 SEK