MATBORD, samt STOLAR, 4 st, 1950/60-tal.

Stolar i bok med ryggbricka famérad i teak. Grön klädsel. Bordet med teakfanérad skiva och svärtade mässingskodda ben. Längd 105, bredd 105, höjd 70 cm. 2 iläggskivor a´40 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar. Stolar med fanérskador. Renoverade samt kompletterade.

Lähtöhinta
2 000 SEK