468092

GRANATHALSBAND SAMT ÖRHÄNGEN, 1 par, 1900-talets första hälft.

Halsband med ledade länkar i blomform, längd 44 cm. Örhängen med skruv.

Bruksslitage. Halsband saknar kläppar. Några stenar saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK