PALL, 1910/20-tal.

PALL, 1910/20-tal.

Rektangulär med rundade hörn. På fyra ben. Skuren dekor av bland annat blommor. Längd ca 48, bredd ca 40, höjd ca 47 cm.

Slitage och repor. Stötskador. Spricka.

Lähtöhinta
5 000 SEK