SOFFBORD, Peter Hvidt & Orla Molgaard Nielsen, France & Søn, Danmark. 1950-tal.

Teak samt flätad underhylla. Längd 151, bredd 54, höjd ca 49 cm.

Ställvis repor och märken, underhylla med spricka med lagning.

Lähtöhinta
3 000 SEK