HALLMÖBEL, Thonet, omkring 1900-talets mitt.

Bestat böjträ. Bredd 84, höjd 188 cm.

Bruksslitage, delvis senare spikar, sprickor, en krok saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK