LI´L ABNER AND HIS DOGPATCH BAND. Unique art mfg. co. USA, 1940-tal.

Litograferad i flera olika färger. Daisy Mae på piano, Poppy som trumslagare, Mammy med taktpinne och Knallhatten som steppar. Längd 23. Höjd 21.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK