469033

RING, 14k vitguld med rubin och 16 briljantslipade diamanter, tot ca 0,67 ct. Vikt ca 4,4 gram.

St 18/57. Oval rubin ca 6x4,3 mm.

Rubin med kant nagg. Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK