MATBORD, Bob van den Berghe, "Cirkante", Van den Berghe-Pauvers, Gent, Belgien, Modellen formgiven 1976.

Blå och svartlackerat,i mitten granitskiva. 125 x 125 cm (ihopfällt), 200 x 200 cm (utfällt), höjd 74,5 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Lähtöhinta
6 000 SEK