FÅTÖLJ, "Eva hög", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft.

Bok. Klädd i flätad sadelgjord. Brännmärkt Firma Karl Mathsson, Värnamo, Sweden.

Repor och märken. Fläckar. Slitage. Sadelgjord med hårt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK