STOLAR, ett par, "Plastic chair", Charles och Ray Eames, Vitra, 2000-tal.

Vit formpressad plastsits på blankkromad benställning. Märkta "Eames Plastic Chair, Design Charles and Ray Eames".

Bruksslitage. Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK