SERVERINGSVAGN, design Alberto Roselli, Husqvarna, 1900-talets andra hälft.

Hårdplast. Löstagbar bricka. Ett hyllplan. På hjul. Etikettmärkt Husqvarna. 57 x 57. Höjd 64 cm.

Repor och märken. Infästning till hyllplan saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK