SCHATULL MED BESTICK, Asni Denmark, 1900-talets andra hälft.

Rostfria bestick med plastskaft, 92 delar. Schatull av teak märkt Stig-bolaget, Malmö. Bredd 55. Djup 44. Höjd 68 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Schatullet något instabilt.

Lähtöhinta
1 500 SEK