ETAGERER, 2 st, 1800/1900-tal.

Betsad björk. Två hyllplan. Längd 47, bredd 35 och höjd 76 cm.

Smärre slitage. Olika nyanser på betsningen. Spricka. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK