Band I innehåller 11 litografier, band II innehåller 11 litografier. Tryckta hos Maeght, Paris, 1972 resp 1975. Svensk översättning av Nils-Olof Jönsson. Edition Galerie Börjeson, Malmö
Obetydligt slitage