STOLAR, 8 st, "Polaris" Eero Aarnio, formgiven 1966.

Svart plastsits på blankkromat underrede. Märkta "ASKO, finnternational, DESIGN EEROAARINO".

Bruksslitage. Repor och stötmärken. Mindre rostangrepp.

Lähtöhinta
4 000 SEK