HYLLSYSTEM, möjligen Olle Pira, 1950/1960-tal.

Teafaner. 13 hyllplan med olika dimensioner, bredd 60, djup 25 respektive 15, samt bredd 90, djup 35 cm. Skåpsektion, bredd 90, djup 25 cm.

Slitage, repor. Montering ej kontrollerad. Ej funktionstestad. Skåp låst. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK