BOK: Prins Eugen Från Svenska Bygder, utgivare Johan Kroon, 1932/33.

Begränsad upplaga 266 av 650. Med illustrationer. Skinnklädd.

Slitage. Skador på pärm.

Lähtöhinta
1 500 SEK