KLAFFBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD, 1800-tal.

Vitmålad. Två klaffar. Avsmalnade ben. Längd 54+27x2 (tot längd ca 108), bredd 100, höjd 75 cm.

Senare bemålning. Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK