Gustaviansk

(Ruotsi, 1775-1810)
Gustaviansk
(Ruotsi, 1775-1810)

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början

Vitmålad. 3 lådor i front. Längd 105, bredd 47, höj 80 cm. Nyckel finns.

Renoverad/kompletterad, bl.a. senare bemålad och senare beslag. Bruksslitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK