DOSA, silver, Ryssland, kontrollmärkning Viktor Vasilyevich Savinsky, Moskva, 1873. Vikt ca 122g

Niellodekor. Mittmonogram. Längd 10,5, bredd 5,5cm.

Bruksslitage. Bristning. Sliten dekor. Bucklor. Monogram.

Lähtöhinta
1 500 SEK