VÄGGAPPLIQUER, ett par, mässing Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.

Brännförgylld. Två svängda ljusarmar med bladdekor. Krönt av fackla. Höjd 32 cm

Slitage. Repor, mindre nagg. Delvis lösittande dekordelar.

Lähtöhinta
1 800 SEK