EMALJSKYLT, Telegraf Telefon, 1900-talets mitt.

Röd, blå och vit emalj. Längd 91. Höjd 49 cm.

Emaljskador. Slitage. Rostangrepp. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK