BORDSLAMPA, Hans-Agne Jacobsson, Markaryd, 1950/60-tal

Vridbar lampfot i teak. Skärm samt sockel i vitlackerad plåt. Höjd ca 61 cm. Etikettmärkt.

Smärre bruksslitage och repor, ej funktionstestad

Lähtöhinta
2 000 SEK