KAFFFESERVIS, 33 del, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl.

12 kaffekoppar med fat. 12 assietter. 2 tekoppar med fat. 1 mindre fat. Sockerskål. Gräddkanna. 1 kakfat med hänklar. 1 fat med grepe. 2 skålar.

Några delar II sortering. Förgyllning med smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK